Wywiady, współpraca i reklama

Magdalena Kołucka

Dyrektor Marketingu

telefon: +48 660-706-119

e-mail: marketing@graomilion.pl

Magdalena Kołucka

Dyrektor Marketingu

telefon: +48 660-706-119

e-mail: marketing@graomilion.pl

Materiały prasowe

Fryderyk Karzełek – nota prasowa

Pobierz

BIOGRAFIA

Fryderyk Karzełek

Sprawny finansista oraz money coach. W branży finansowej od 25 lat. Obecnie jest właścicielem

10 spółek z sektora finansowego.

Jako praktyk przeszedł wszelkie szczeble zawodowej i społecznej drabiny. Na własnej skórze przekonał się jak smakuje emigracja zarobkowa. W młodości wyjechał do Niemiec. Zaczynał od kopania rowów, bo tylko taką pracę mógł wykonywać nie znając jeszcze języka. Po kilku latach rozpoczął przygodę z finansami  i założył polską gazetę w Niemczech o zasięgu ogólnokrajowym. Wydawnictwo miało licznych odbiorców. Wszystko toczyło się dobrze. Niestety do pewnego momentu. Koszty przerosły wcześniejsze założenia. Zadziałało prawo Murphy’ego. Fryderyk zbankrutował i musiał opuścić swój piękny dom z basenem, oddać samochody i pogodzić się ze stratą przyjaciół.  Dzisiaj mówi o tym wydarzeniu, że to było najlepsze, co mu się mogło w życiu przytrafić. To była dla niego najlepsza, życiowa lekcja. Coś, czego tylko nieliczni doświadczają – spektakularny upadek z dużej wysokości.

Po latach walki i podejmowania decyzji przynoszących różne skutki – osiągnął sukces.

Kształtował biznes, wspinając się na kolejne szczeble wiedzy. To z kolei skutkowało potrzebą podzielenia się z innymi swoimi szerokimi doświadczeniami w biznesie. Z doradztwa finansowego uczynił prawdziwą sztukę.

Zna smaki ubóstwa i zamożności. Dziś pragnie przestrzec swoich słuchaczy i czytelników przed postawą „może jakoś to będzie”. Propaguje energiczne działanie i sam daje wskazówki jak wydostać się z finansowego dołka. Jest autorem wielu myśli np. „Nic nie jest dobre, jeśli się tego nie robi”, z których słynie w swoim środowisku.

Przebył wyboistą drogę, nieraz się potknął. Ale tylko dzięki wypracowanym przez lata nawykom wstawał silny i zbudowany na nowo.

Nabierając doświadczenia na rynku niemieckim, a potem na polskim – stworzył wyjątkowy system budowania zamożności wśród swoich klientów. Według jego metod opracowywane są indywidualne plany finansowe.

Wyjechał na dawno planowany, długi urlop. W tym czasie spisał swoje historie w książce, która jest autobiograficznym poradnikiem opartym na praktyce. I choć osiągnął sukces i mógłby spocząć na laurach – przepełniony ambicjami wrócił do pracy. To właśnie praca go napędza, jest jego paliwem, bez którego trudno mu funkcjonować.

Zaangażował się w kolejny projekt. „Gra o Milion” to misja, to pasja, która dojrzewała w nim od 15 lat. Z pomocą specjalistów, tworzy pionierską koncepcję mającą nauczyć finansowej sprawności. To projekt , który nie jest przeznaczony dla wszystkich. Zaprasza do uczestnictwa tylko tych, którzy podejmą odpowiedzialną decyzję i zaczną konsekwentnie wcielać w swoje życie proponowaną filozofię, niezależnie od tego na jakim poziomie społecznym się znajdują.

Fryderyk Karzełek to orkiestra w swojej branży. Z pasją szkoli liderów najważniejszych korporacji.

Zaufało mu ponad 10 000 osób. I dzięki jego naukom mogły zaplanować nie tylko swoją sytuację finansową, ale także pochylić się nad każdą z ważnych dziedzin życia.